KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 9297017

nr 929 7017

Färgkrita

Carl Z, "Gamblern", signerad. -73, 27x33

Kondition: saknar glas

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2014
kl 19:40:31

6/12 20:17:27 1      Vinnande bud